łupież leczenie

Witamy na stronie Kliniki Zdrowego Włosa. Nasza filozofia to piękne włosy to piękne włosy i zdrowa skóra głowy. W naszym gabinecie zajmujemy się diagnozą i zabiegami związanymi ze skórą głowy i włosami.

Współpracujemy z hiszpańską firmą KAPYDERM i na produktach tej marki wykonujemy zabiegi. Są to dermokosmetyki wysokiej jakości zawierające wyłącznie naturalne składniki odżywcze i budulcowe zapewniające odpowiednie wchłanianie i szybkie rezultaty leczenia.

Nasz zespół:

Katarzyna Bednarz – Specjalista Dermotrycholog 
Specjalizuję się w ocenie, diagnostyce oraz terapii schorzeń skóry głowy oraz włosów. Jako trycholog pomagam między innymi osobom z: problematycznym wypadaniem włosów, ich przerzedzaniem się, łysieniem, przetłuszczającą się skórą głowy, łojotokowym zapaleniem skóry głowy, łuszczycą, łupieżem, odwodnioną skórą głowy oraz chemicznymi i mechanicznymi uszkodzeniami struktury włosów naturalnych jak i koloryzowanych. 
Aby zagwarantować wysoką jakość usług systematycznie podwyższam swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w specjalistycznych dyplomowanych kursach, szkoleniach i konferencjach na terenie Polski oraz Hiszpanii.
 

Krystyna Eliks - dietetyk
Jestem dyplomowaną dietetyczką, swoje umiejętności i wiedzę cały czas aktualizuję na szkoleniach i warsztatach. 
Lubię rozmawiać z ludźmi dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem.
Moim celem jest pomoc ludziom w  zmianie nawyków i zachowań związanych z odżywianiem.
WYPRÓBUJ SZCZĘŚLIWY SPOSÓB ODŻYWIANIA

Adres Gabinetu

Klinika Zdrowego Włosa

ul.złota 23,

25-000 Kielce

klinikazdrowegowlosa1@onet.pl

Godziny Otwarcia

poniedziałek - piątek od 10.00 do 19.00

sobota od 10.00 do 14.00

Zadzwoń do nas

Tel. +48 668 131 885

Prosimy o telefoniczne umawianie się na wizyty

leczenie łupieżu