Oczyszczanie odbywa się poprzez nakierowanie strumienia wody z cząsteczkami aktywnego wodoru na skórę głowy. Wodór oczyszcza głębsze warstwy skóry i prowadzi do rozluźnienia mięśni. Za pomocą wody wodorowej ujścia mieszków włosowych są oczyszczone z zalegających zanieczyszczeń z kosmetyków oraz zanieczyszczeń ze środowiska naturalnego. Redukujemy nadmiar wolnych rodników odpowiedzialnych za starzenie się skóry i mieszków włosowych. Tym samym przedłużamy bardzo dobre warunki dla włosów, aby rosły szybciej i ich struktura była zdrowa. Dzięki niesamowitym właściwościom wody wodorowe uzyskujemy głębokie nawilżanie skóry głowy jednocześnie łagodzimy swędzenie i redukujemy łupież suchy.


Kolejny etap: Infuzja tlenowa z ampułką

Na koniec na skórze głowy wykonuje się infuzję tlenową, w której wykorzystywana jest ampułka z odpowiednią substancją. Już sam tlen wykorzystywany przy infuzji skutecznie pobudza krążenie, dotlenia skórę, zmniejsza kolonie bakterii tlenowych. Taki zabieg zapewnia , zminimalizowanie wytwarzania sebum, zahamowanie wypadania włosów, wzmocnienie włosów, minimalizuje zapalenie mieszków włosowych, a tym samym gwarantuje piękne i zdrowe włosy.


Efekt oczyszczania jest już przy jednej wizycie. Zabieg zalecamy wykonywać raz w miesiącu, aby systematycznie redukować wolne rodniki i dbać o skórę głowy.

Adres Gabinetu

Klinika Zdrowego Włosa

ul.złota 23,

25-000 Kielce

klinikazdrowegowlosa1@onet.pl

Godziny Otwarcia

poniedziałek - piątek od 10.00 do 19.00

sobota od 10.00 do 14.00

Zadzwoń do nas

Tel. +48 668 131 885

Prosimy o telefoniczne umawianie się na wizyty

leczenie łupieżu